Wesele — Zambrów

Wszystkie pary młode pochodzące z Zambrowa lub okolic, rozpoczynające planowanie wesela zapraszamy do naszego Zajazdu Cobra. U nas zorganizują Państwo niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Nasz profesjonalny zespół z zaangażowaniem pomoże przygotować wesele, na którym każda zaproszona osoba poczuje niepowtarzalny klimat.

Naszym priorytetem jest to, aby para młoda, która zdecydowała się na organizację wesela w naszym obiekcie, poczuła domową, a jednoczenie podniosłą atmosferę. Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży przyjęć okolicznościowych, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że zadbamy o każdy szczegół.

Sala weselna — Zambrów

W naszym obiekcie znajduje się przestronna, elegancko udekorowana sala weselna, która może pomieścić aż 450 osób. Duże, wystawne wesela nie są dla nas wyzwaniem. Oprócz tego goście mają do dyspozycji obszerny parking na 180 samochodów oraz taras z ogrodem o łącznej powierzchni 970 m2. Na świeżym powietrzu znajduje się plac zabaw, więc dzieci zaproszone na wesele nie mogą narzekać na bark zabawy. Cały obiekt zlokalizowany jest w malowniczej okolicy otoczonej lasami i łąkami. Para młoda w każdej chwili może udać się na wyjątkową sesję w plenerze.

Zapraszamy do naszego Zajazdu Cobra. Mogą Państwo na miejscu sami się przekonać, że to naprawdę przestronna i uroczyście wystrojona sala, gotowa na przyjęcie wielu gości. Zachęcamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu.