Ważne wydarzenie wymaga odpowiedniej oprawy: dużej sali balowej, adekwatnego wystroju, stołu sowicie zastawionego jedzeniem, muzyki i tańców. Błękitna Sala Weselna idealnie się do tego nada. To miejsce, mogące pomieścić nawet 450 osób. A może wolisz zorganizować przyjęcie pod gołym niebem? Nie ma problemu! Ogród okalający Zajazd Cobra to aż 970 m2 wolnej przestrzeni, do organizacji balu, grillowania lub zabaw na świeżym powietrzu. Z przyjemnością udostępnimy naszą salę i ogród pod organizację wesel, chrzcin, komunii, osiemnastek, złotych godów, studniówek, styp, jubileuszy i wielu innych przyjęć okolicznościowych. Oferujemy catering, miejsce noclegowe w naszym hotelu, wspaniałą atmosferę i profesjonalną obsługę.

Wieloletnie doświadczenie oraz pasja i zaangażowanie naszych pracowników to gwarancja doskonałej organizacji każdej uroczystości. Na każdym etapie organizacji wydarzenia, od planowania po realizację, zapewniamy Państwu bezustanne wsparcie doświadczonego personelu. Gwarantujemy również doskonałą obsługę gastronomiczną każdego wydarzenia. Zajazd Cobra od lat słynie bowiem z doskonałej kuchni i rewelacyjnej obsługi.

Nasza Sala Bankietowo-Weselna to idealne miejsce na organizację różnorodnych przyjęć okolicznościowych. Wesela, chrzciny, komunie, osiemnastki, studniówki, stypy, eventy firmowe, spotkania branżowe i wiele innych.

Serdecznie zapraszamy.