WYJĄTKOWE MIEJSCE DO ORGANIZACJI KAŻDEJ UROCZYSTOŚCI I IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWEJ
Zabawa, wypoczynek i smaczne jedzenie – wszystko w jednym miejscu w Zajeździe Cobra
Piękne otoczenie, wyjątkowa architektura i komfortowe wyposażenie sal oraz pokoi
Nowa Sala Weselna w Zajeździe Cobra pomieści nawet 450 osób

OFERTA

SALA BANKIETOWA

Nasza Sala Bankietowo-Weselna to idealne miejsce na organizację różnorodnych przyjęć okolicznościowych. Wesela, chrzciny, komunie, osiemnastki, studniówki, stypy, eventy firmowe, spotkania branżowe i wiele innych.

SPRAWDŹ
HOTEL

Nieodłączną częścią zajazdu jest hotel, w którym znajduje się 14 pokoi o wysokim standardzie, w tym pokoje i 1-osobowe, 2-osobowe oraz 3-osobowe.

SPRAWDŹ
DLA FIRM

Zajazd Cobra to miejsce idealne na organizację eventów firmowych, wyjazdów służbowych, szkoleń, konferencji czy spotkań biznesowych. Udostępniamy miejsca noclegowe, sale do organizacji konferencji oraz obszerną salę bankietową.

SPRAWDŹ
RESTAURACJA

Serwujemy smaczne, zróżnicowane posiłki w restauracji, będącej integralną częścią Zajazdu Cobra. Restauracja dostępna jest dla gości hotelowych i uczestników imprez okolicznościowych. Oferujemy także możliwość cateringu z dowozem.

SPRAWDŹ

GALERIA

NASZE ATUTY

STRATEGICZNA LOKALIZACJA

strategiczna lokalizacja

KAMERALNA ATMOSFERA

WYKWALIFIKOWANA OBSŁUGA

obsługa klienta

FIRMA RODZINNA

rodzinna firma

W PEŁNI WYPOSAŻONE POKOJE

pokoje

ELASTYCZNOŚĆ

DOSKONAŁA WŁASNA KUCHNIA

kuchnia

KOMPLEKSOWY SPRZĘT

sprzet

KONTAKT

Jeśli wesele to tylko w Zajeździe Cobra!
Miło nam, że jesteś zainteresowany naszą ofertą. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji, dopytania o detale lub rezerwacji terminu. Nasza recepcja jest dostępna pod telefonem codziennie od 7 do 22. Możesz też wysłać do nas e-mail lub przesłać wiadomość poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.