Wesele — Wyszków

Dla par młodych z Wyszkowa oraz okolic, szukających idealnego miejsca do organizacji wesela, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. W naszym obiekcie mogą Państwo zorganizować przyjęcie marzeń, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich gości. Zapewniamy m.in.:

  • bogate menu — zawiera ciepłe posiłki, przekąski, przystawki i desery. Możliwe przygotowanie dań dla osób na diecie wegańskiej, cukrzycowej lub wątrobowej;
  • nocleg — pokoje 1, 2 oraz 3-osobowe w wysokim standardzie;
  • inne udogodnienia — taras, ogród, altana, plac zabawa, przestrzeń grillowa i wiele innych.

Zajazd Cobra zlokalizowany jest w pięknej okolicy otoczonej lasem i łąkami. Gwarantujemy malownicze widoki bez względu na porę roku.

Sala weselna — Wyszków

Przestronna, elegancka, utrzymana w jasnych barwach sala weselna sprawdzi się zarówno podczas hucznych, jak i mniejszych uroczystości. Metraż oraz ilość stolików pozwala na zaplanowanie wesela aż na 450 osób. Przestrzeń umożliwia m.in. wydzielenie szerokiej strefy tanecznej, gdzie każdy będzie mógł bawić się do białego rana.

Pary młode, które decydują się na organizację uroczystości na naszej sali bankietowej, mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz fachową pomoc. Nasz zespół to doświadczony i wykwalifikowany personel podchodzący do każdego zadania z dużym zaangażowaniem.

Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do naszego zajazdu. W przypadku pytań zachęcamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu.