Imprezy dla firm — Ostrów Mazowiecka

W naszej sali bankietowej mogą Państwo zorganizować imprezę dla firmy. Zajazd Cobra zlokalizowany w Ostrowi Mazowieckiej to obiekt składający się nie tylko z przestronnej i eleganckiej sali, ale również części hotelowej i restauracyjnej. Ponadto dysponujemy obszernym ogrodem o powierzchni 970 m2. Wystrój, lokalizacja, pyszne jedzenie, profesjonalna obsługa — to wszystko sprawia, że klienci chętnie do nas wracają i cyklicznie organizują przyjęcia biznesowe.

Wszystkim gościom zapewniamy miejsce do beztroskiej zabawy, odpoczynku oraz rozmowy. Nasz zespół omawia z organizatorem szczegóły przyjęcia, a następnie realizuje zadania na najwyższym poziomie.

Eventy dla firm — Ostrów Mazowiecka

Organizowane u nas eventy dla firm to zarówno uroczyste przyjęcia, jak i niezobowiązujące imprezy integracyjne. Zajmujemy się również obsługą bankietów, gal, konferencji, czy wigilii. Eventy można połączyć np. z przeprowadzeniem szkolenia. Spotkania te można rozłożyć na kilka dni, ponieważ oferujemy nocleg w komfortowych, w pełni wyposażonych pokojach 1, 2 i 3-osobowych. Podczas przyjęcia dbamy o odpowiednią obsługę i zadowolenie zaproszonych gości.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu. Mogą Państwo również skorzystać z formularze kontaktowego. Z chęcią omówimy realizację usługi.