Ostrów Mazowiecka to spokojne, urokliwe miasto w północno-wschodniej części województwa mazowieckiego. Na jego przedmieściach, w spokojnym, otoczonym łąkami i lasami zakątku, znajduje się Zajazd Cobra. To rodzinna firma, działająca nieprzerwanie od ponad 20 lat. I to właśnie ta domowa atmosfera, połączona z pełnym profesjonalizmem i wysokim standardem obiektu sprawia, że każdego roku tłumnie zjeżdżają do nas nowi i powracający goście; ci poszukujący miejsca na wesele lub inną imprezę okolicznościową, jak i ci, którzy po prostu chcą miło spędzić urlop, ciesząc się urokami Ostrowi Mazowieckiej.

Zajazd Cobra składa się z trzech części: sali restauracyjnej, sali bankietowo-weselnej oraz części hotelowej. Za salą weselną jest przestronny taras z ogrodem o powierzchni 970m2, w którym znajduje się altana i plac zabaw. Ponadto udostępniamy parking na 180 samochodów, a cały obiekt przystosowany jest dla niepełnosprawnych. Jest tu więc miejsce dla każdego – Młodej Pary i ich gości, jubilatów, osób poszukujących relaksującego wypoczynku oraz rodzin z dziećmi. Nasz zajazd i zaangażowanie pracowników w organizację imprez doceniło już tysiące klientów.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy pięknie wystrojoną, obszerną salę weselną, w której oprócz wesel organizujemy także chrzciny, komunie, osiemnastki, studniówki, stypy, imprezy firmowe, eventy branżowe i wiele innych. Możemy zorganizować dowolne wydarzenie w sali restauracyjnej, mieszczącej 90 osób lub sali weselnej, w której znajdzie się miejsce nawet dla 450 osób. Oczywiście po dniu pełnym wrażeń i wieczorze spędzonym na zabawie nasi goście mogą udać się na wypoczynek do przytulnie urządzonych pokoi, a także zjeść smaczny posiłek w restauracji. To jednak dopiero niewielki ułamek tego, co możemy Ci zaproponować.