Wesela — Ostrołęka

W naszym Zajeździe Cobra organizujemy wesela dla młodych par z Ostrołęki oraz okolic. Mamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu tych wyjątkowych uroczystości. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i z dbałością o każdy detal staramy się spełnić ich oczekiwania. U nas mogą Państwo liczyć na pyszną kuchnię, profesjonalną obsługę oraz elegancką aranżację.

Doskonale wiemy, że wesele to wzruszające i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Gwarantujemy, że u nas para młoda przeżyje niezapomniane chwile i z radością będzie wracać do dnia tej uroczystości. Postaramy się, aby czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi w Zajeździe Cobra kojarzył się z wyśmienitą zabawą.

Sala weselna — Ostrołęka

Proponowana parom młodym sala weselna to miejsce, gdzie można poczuć zarówno podniosły, jak i sielski klimat. Oddajemy do dyspozycji elegancką, dużą przestrzeń, specjalnie zaaranżowaną do organizowania wyjątkowych uroczystości. Na sali weselnej możemy pomieścić aż 450 osób, więc to idealnie miejsce do zaplanowania hucznego przyjęcia. Goście mogą korzystać z uroków nie tylko sali bankietowej, ale również ogrodu znajdującego się na terenie Zajazdu. Wiele par młodych decyduje się na umieszczenie niektórych atrakcji weselnych właśnie na świeżym powietrzu.

Jeśli szukają Państwo wyjątkowego miejsca w okolicach Ostrołęki, zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy do odwiedzenia Zajazdu Cobra. Chętnie oprowadzimy i omówimy szczegóły.