Imprezy dla firm — Łomża

Dla klientów, którzy szukają komfortowej i przestrzennej sali do organizacji imprezy dla firm, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę. Zajazd Cobra jest miejscem, do którego mogą Państwo zaprosić swój zespół i zapewnić im różnego rodzaju atrakcje. Zapewniamy nie tylko salę bankietową, ale również oferujemy pyszne jedzenie, nocleg w pokojach 1, 2 i 3-osobowych i relaks na terenie dużego ogrodu.

Z naszej oferty od wielu lat korzystają klienci z Łomży oraz okolic. Dojazd do obiektu jest prosty, a terenie czeka na Państwa rozległy parking.

Eventy dla firm — Łomża

Organizowane w naszym obiekcie eventy dla firm to zawsze niezapomniane wydarzenie. Mamy spore doświadczenie w przygotowaniu przyjęć o różnym charakterze. Eventy firmowe mogą przybierać różnorodne formy. W zajeździe mogą Państwo zorganizować m.in.: imprezy integracyjne, wigilie firmowe, uroczyste gale, szkolenia i konferencje, cykliczne spotkania z pracownikami i partnerami biznesowymi. Doskonale wiemy, że przyjęcia firmowe to ważne wydarzenie mające na celu lepsze poznanie pracowników i integrację zespołu. U nas wszyscy goście poczują się komfortowo i z pewnością będą miło wspominać uczestnictwo w evencie.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą, zaprasza do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu. Zachęcamy również do obejrzenia galerii, w której prezentujemy nasz obiekt.