Imprezy dla firm — Zambrów

Jeśli szukają Państwo miejsca idealnego do organizacji imprezy dla firm, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Obiekt przystosowany jest do przyjęcia dużej liczby gości i zapewnienia im noclegu. Gwarantujemy profesjonalną obsługę przed wykwalifikowaną kadrę, pyszną kuchnię dostosowaną do różnych potrzeb oraz przestrzeń przeznaczą zarówno do przeprowadzenia szkolenia, jak i integracji zespołu.

Do naszego obiektu zapraszamy firmy, które planują organizację m.in. imprezy integracyjnej, jednodniowego spotkania, szkolenia, konferencji, gali, oficjalnego otwarcia, czy jubileuszu.

Eventy dla firm — Zambrów

Zajazd Cobra, w którym można zorganizować różnego rodzaju eventy dla firm to obiekt, który oferuje:

  • salę bankietową na 450 osób;
  • restaurację na 90 osób;
  • parking dla 180 aut;
  • taras i ogród o powierzchni 970 m2;
  • 14 pokoi 1, 2 i 3-osobowych.

Sala bankietowa, w której odbywają się imprezy, jest utrzymana w jasnych i stonowanych barwach. Jej wystrój zapewnia kameralną, ale i nastrojową atmosferę. Piękny, przestronny ogród zachęca do spędzenia choć chwili na zewnątrz nie tylko latem, ale również wiosną, jesienią oraz zimą. Zajazd położny jest w spokojnej i malowniczej okolicy. Wspólny spacer leśnymi drogami może być jedną z atrakcji firmowego przyjęcia.

Zachęcamy do telefonicznego, e-mailowego lub osobistego kontaktu. Z chęcią przedstawimy szczegóły oferty oraz profesjonalnie doradzimy.